| anonimul a întrebat:

AJUTOR! Am incercat sa fiu amabil cu o fata pe care o plac dar ea a fost rea cu mine si asa am devenit si eu de ieri.astazi de fiecare data cand ma intorceam la alta banca ea se uita exact la mine. ce e cu ea? adica inainte am fost foarte buni prieteni si vb si despre relatii, si m-am indragostit de ea dar nu vroiam sa stric prietenia. apoi cand m-am decis sa discut cu ea despre asta, ea nu a mai intrat pe mess, nu a mai vorbit cu mine prea mult, iar cand o facea imi vorbea de sus.anul asta ea sia facut 3 prietene extrem de bune. ele fac orice impreuna.eu nu am suparato cu nimic, si sunt destul de popular in scoala, sunt glumetul clasei etc.si ma invitat de cateva ori in oras, dar in grup, adica sa vin eu cu un prieten si ea cu o prietena insa nu am incercat sa ma dau la ea si n-am facut nici un pas.doar neam distrat si am ras. iar inainte sa fiu asa de apropiat de ea simteam ca aveam lumea la picioare. dar acum, in momentele in care nu fac nimic ma gandesc doar la ea si ma simt foarte trist. ea a fost prima fata la care am tinut cu adevarat. oare ar trebui sa o uit? sau ce s-a intamplat cu ea? a fost ca o sora pentru mine.

3 răspunsuri:
| marcel_8906 a răspuns:

Eu te-as zice sa o uit,ca sunt o multime de fete frumoase,si ea nu va fi ultima fata care ai s-o intilnesti. pursisimplu ea manipuleaza cu tine, ea stie ca tie iti place de ea si ea isi arata fata de prietene cit de cool este ea, bafta(funda?)

| urgentr a răspuns:

1 in ce clasa esti?

| shtephy_9078 a răspuns:

Poate a fost influentata de cele 3 prietene ale sale sa devina asa, eu una zic sa o intrebi ce s-a intamplat de se comporta asa cu tine... Poate ca te place mult si nu stie cum sa te abordeze.Nu nu trebuie sa o uiti. Poate cand prietenele ei o vor supara sau se vor certa tu vei fi singurul prieten alaturi de ea.Bafta!(Cel mai bine e sa o intrebi ce a patit!)