| Ioanaaa93 a întrebat:

AJUTOR! sad Ciclul meu s-a terminat in data de 5 februarie.Ieri am intretinut relatii sexuale neprotejat. Baiatul NU a ejaculat in mine. Sunt sanse sa raman insarcinata?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. Nu ne spui singura data importanta: cea la care ti-a venit menstra. Oricum, daca menstra a venit undeva intre 31 ianuarie si 3 februarie, perioada este cu fertilitate maima si riscul este de 27% (daca el este foarte foarte sigur ca nu a ejaculat). Daca menstra a venit inainte de 31 ianuarie, riscul scade usor cu fiecare zi cu care a venit mai devreme

| Roxana121 a răspuns:

Din fericire nutongue

| briosicabriosel a răspuns:

Buna Ioana,
Da, sunt sanse mari sa ramani insarcinata, pentru ca, chiar daca nu a ejaculat in tine, exista lichidul preejaculator, care contine si acesta spermatozoizi dar mai putini, sper sa nu ramai insarcinata, si data viitoare protejati-va

| zuzu_2463 a răspuns:

Buna! Nu draga ema kissdaca nu a ejaculat nununu kissstai linhappy

| andra000 a răspuns:

Daca el nu a ejaculat in tine cum sa ramai insarcinata? sfatul meu e sa stai linistita daca esti sigura ca totusi s-a protejat.

| allynutsa a răspuns:

Nuu.normal ca nu.sansele sa ramai insarcinata sunt atunci cand isi da drumu in tine.sau se scapa:p;.

| IoanaStn1996 a răspuns:

Din fericire nu. data viitoare aveti si voi grija. iubirea ca iubirea, dar sa nu ne neglijam happy

| misita a răspuns:

Daca cu adevarat nu a ejaculat nu ar trebui sa iti faci griji.Dar incearac peste ceva timp sa-ti faci un test sau o consultatie la medic