| candycane16 a întrebat:

Ajutor! e ceva normal ca iubitul tau sa vrea ca relatia sa fie in secret? mentionez: dorinta a aparut dupa mai mult de jumate de an de relatie. merci anticipat

4 răspunsuri:
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Asta e deja o prostie...
cat ai de gand sa te injosesti pentru un baiat?
fii serioasa, ai macar putin respect pentru TINE si spune STOP, gata. nu mai merge asa
chiar ai de gand sa lasi ca un tampit, un prost, un curvar, un nesimtit... etc. sa isi bata joc de tine?
meriti mult mai mult de atat...
asculta`ma pentru ca el te ia acum drept proasta. iti arunca cateva cuvinte "de dragoste" si ceva scenarii obisnuite care le vezi in fiecare serial si gata, te are la degetul mic. face ce vrea cu tine.
ai putina stima pentru tine si zii sa plece
offfff, daca eram in locul tau ii mai dadeam si una si sa se duca de unde a venit
crede`ma ca nu te merita
tu meriti mult mai mult decat un tip de asta care gasesti peste tot
asa ca fatzi curaj si zii sa iese la plimbarika happy

| DeeaMarry a răspuns:

Nu, nu e deloc normal. E clar ca ceva e in neregula. Discuta cu el, intreaba-l de ce isi doreste asta, spune-i ca tu nu esti de acord si nu ti se pare normal. Atunci cand iubesti, ti-ai dori sa spui intregii lumi chestia asta!

| FiTzOSsu a răspuns:

Normal ca nu inseamna ca iti ascunde o alta relatie sau eu fi rusine cu tine sau ascunde ceva sigur happy un baiat care iubeste si se simte mandru de iubita lui din contra se afirama cu ea sunt Baiat deci crede-ma! zi ori zice la lume ca e cu tine adica sa nu mai ascunda relatia ori ai zici ca te desparti de el adica ai dai de ales

| Bibuxx a răspuns:

Hei`! Imi pare rau dar sper ca la tine sa nu fie ca in cazul meu.Asa am patit si eu dar pana la urma a recunoscut:vroia sa faca asta doar ca vroia sa fie si cu alta fata. Cere-i motivu! mult succes:*