| NicoFlori a întrebat:

Ajutorrr! Vreau sa scap urgent de iritatiile din zona pubiana, ajutati-ma cu solutii, metode...Va rog, funtita! :*

4 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Crema de galbenele, dar din aia combinata cu ulei de lavanda! e vreo 3 lei cutiuta. face minuni. sau daca ai pe acasa, mai merge si pudra pentru bebe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alifie de galbenele gasesti la plafar cutiuta mica.(e putin uleioasa, dar dupa ce intra in piele e minune, calmeaza zona, catifeleaza si iti confera o stare de bine). sper ca te-am ajutat. succes.

| girafa19 a răspuns:

Salut :* da-te cu Advantan crema si cu pudra, Baneocin / te pup :*

| jihadxdd a răspuns:

Le dai jos cu grebla happy