| Geo14 a întrebat:

Alaturi cu persoana iubita ai imparti:Fundita pentru cel mai amuzant raspuns.

Răspuns Câştigător
| lordsoper a răspuns:

Viata mea, totul!

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As imparti cerealele mele de dimineatabig grin

| gigiro a răspuns:

Cu persoana iubita trebuie sa imparti totul chiar si banii, papucii, sifonierul, dulciurile, tigarile,.

| foxi a răspuns:

Ce este al ei!

| Silvia a răspuns:

O fundiţă.

| Ana a răspuns:

Totul

Răspuns utilizator avertizat
| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a răspuns:

1)Chilotiirolling on the floor). chiar n`as face asta! plus ca sunt 2 persoane aici. femeie-barbatrolling on the floor
2)Patullove struckrolling on the floorlogiklaughing.
3)Prezervativulrolling on the floor))
Funda?batting eyelashes

| pitikaaa a răspuns:

Bomboana pe batlaughing

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Totullove struck

| madalina_2518 a răspuns:

Eu l`as pune pe el sa isi imparta contul din banca cu minebatting eyelashes big grin laughing

| Humphrey a răspuns:

As imparti cu ea... tot ce am eu ( ce am in pantaloni ), si as da lemnu' la castor! big grin

| Onurinho a răspuns:

Sincer.acum pe timp de criza aveam doar 1 leu la mine si mi-a ajuns doar de o bomboana si ca sa profitam amandoi de ea...big grin de asta s`a creat sarutul:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal cred ca da insa sunt cazuri in care nu