| anonim_4396 a întrebat:

Alinturi pentru iubit, va rog.

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Deci eu ii zic prietenului meu: iubi/iubitu sau pui/puiut si lui ii place. Cred ca s-ar simti aiurea sa-l iei cu chestii de genu' puta (asta e chiar tare laughing) sau ursuletz/dovlecel/pepenas cum ti-au raspuns ceilalti. Sau dragul meu/dragoste/gurita dar nu d'astea oh go on. Eu l-am intrebat si a zis ca astea ii plac :Xwinking... Dar mai bine il intrebi pe el cum i-ar placea sa-i zici.

20 răspunsuri:
| cosmina16 a răspuns:

Iubirica
pui
bebe
bbtz
iubitule
iubitel
papushel
puta
ochiosule
frumusete
alintatule
dragoste
gurita
iubire
printzule

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bytu, yubytu, ursulet, ...credema is baiatlaughing

| AliceHappyGirl a răspuns:

Baby, sugar, honey, copilu’, piticu’, pici, copilas, pui, dragul meu, dragoste, iubire, dragostea mea, iubitul meu, gandacel, dovlecel, pepenas, burtica (in caz ca este mai plinut), iubi, pisi, puisor, puiut, iepuras, pisoi, ursulet, scumpi, tucurel, mitisor, piti, zapa, bebe. Sper sa iti placa.

| iulya_6725 a răspuns:

Iubi, puiu, bebe, pisy, dragoste, iubire, pufelt, ursulet, bebitza, :

| JustForLove a răspuns:

Mai astept raspunsuri... dar sa nu fie ca cele spuse pana acum...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Animalule, nespalatule, etc

| Mihaela_1056 a răspuns:

Eu ii spun ingerashappysau pur si simplu iubitu', sau iepuras acum depinde si de baiathee hee, daca ii plac chestiile de gen pisiloi, ursulet sau altelehappy. Spune-i cum iti place tie, dar sa ii placa si lui. Bafta:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tzuka,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iepurash!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Motanel...

| petitpiaf a răspuns:

Honey bunny, soricel, ingeras, bebel, iubire, bixito...

| laury_8341 a răspuns:

Pufhosenia...laughing

| PiTiKuTzA a răspuns:

Poti sa ii spui cum vrei, doar sa vina din inima si sa nu o spui doar sa il/o faci fericit/a big grin

| zaharbrun a răspuns:

Eu ii zic gagicule, iar el imi zice gagico sau morcoveatsabatting eyelashes

| Roxana_3245 a răspuns:

Tzuchiiii! :X

| Allynushea a răspuns:

Eu ii spun "zanule" laughing pentru ca si el imi zice mie "zano" sau "printzule" caci si eu sunt printesa lui laughing ni le intoarcem reciproc :X

| madii97 a răspuns:

Baby
bebu
bombonel
bombonica
broscuta
brotacutz
comoara
dracusor
draguta
fluturash
goanga
honey
iepuras
ingeras
inimioara
iubire
iubitel
iubitzica
maimutzel
mami
motanel
papusa
patratzel
pisi
pisicuta
pisoi
poponeata
printzesa
printzishor
pufuletz
pufushor
pui
puisor
puiut
puta
putzulica
scumpy
soare
sugar
sweety
tauras
ursuletz
zana

| Scumpika_Scumpika_1998 a răspuns:

Eu imi alint prietenul :X : iubire, dragostea mea, iepurash, ingeras, mi amor, baby, tati, viata mea, mitzzii, motanel, pisoias, puisor, scumpetee, ursuletzz, fluturas, alinarea mea, frumusetzea mea, iubi, guritzzalove struck. EU asa imi alint iubitul love struck sper sa-ti placa love struck

| Petra_Alexandra_Maria_2002 a răspuns:

Eu personal ii zic lipitor

| Maria_Ana_1983_5c68 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) place