| fanaarmy a întrebat:

Caut alinturi pentru iubit. (pot fi si in limba engleza)

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Smokie.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Si cauti pe TPU fiindca nu ai imaginatie? E iubitul tau! laughing)

| viavo a răspuns:

E clar ca nu il iubesti rolling on the floor

| fanaarmy explică (pentru viavo):

Am ramas doar in pana de idei, stai calm.

| viavo a răspuns (pentru fanaarmy):

Atunci cand iubesti cu adevarat nu ai nevoie de o idee ca sa iti alinti iubitul, pur si simplu vine din inima. Daca il iubesti cu adevarat poti sa il alinti si spunandu-i un cuvant mai ciudat si el se va simtii alintat atata timp cat totul vine din inima.

| Cksihja a răspuns:

Un exemplu de răspunsuri în mare parte tâmpite, sunt sigur că dacă te iubește no să se supere dacă-i spui așa: boulică, purceluș, măgărilă, bondărel, mistrețanu, măgărel.

| DoroteeaH a răspuns:

Nu asculta toate părerile.
Cred ca dacă iubești o persoană, o alinți, pur și simplu, prin cuvinte care sa dovedească ceea ce simți.
Nu trebuie să fie mult, trebuie să fie din inimă

| UniUnicornul6373 a răspuns:

Nu trebuie să cauți alinturi.Ele vin de la sine. Dacă tu cauți pe TPU alinturi, nu cred că ar avea același farmec ca atunci când ar veni de la tine.