| DiaNa357 a întrebat:

Serus:*dati-mi va rog ideei de alinturi pentru iubitbatting eyelashes...in afara de pui big grin FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Eu zic sa ai spui iubi e mai simplu. totusi pare amuzant cand te duci undeva sal strigi pisoias bebel si alte porsti. eu cred ca daca ai zici iubi e ok, alinturile se fac cand sunteti singuri in intimitatea voastra nu in vazul lumii.

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,pai depinde cum iti place tie,eu una nu prea sunt cu alinturile,nu prea la am cu astea,dar ii poti spune iubire,gurita,scumpule,dragoste,motanel,sufletel,ingeras, bombonel, iepurashee hee.

| RyugaHideki a răspuns:

Nu vrei pui? zii gaina (cocos) laughing
depinde de numele lui, scurteaza-i numele si foloste-ti imaginatia.
nu ii spune bebel/bby/pisoi/motanel pentru ca va fi gen : wtf?

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Mie îmi place Maimuţoii. :p Doar că nu e ceva aşa mai tandru să zic.
Baftă!

| Eveline56 a răspuns:

Pisic, bebel, bby, strumf, iubi, pisoias, motanel, gurita