| Deea2021 a întrebat:

Alinturi pentru iubit, va rog!

10 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Motanel,cocos,tedy,bursucel, my card

| ywar a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Cocos? sper ca e vorba de Dorin Cocos? Esti intr-o comunitate mai mare intelectuala si de mare respiratie artistica si tu il strigi: cocosel, puiule vino si freaca-mi un ness?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru ywar):

Am auzit asfel de alinturi
Sau asa,,, My card, iubitule hai si fa-mi un masaj!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Il alinti in functie de valoarea pe care o are.
Un barbat este mai scump dupa ce s-a casatorit.
Inainte de casatorie ii spui: puiut, cocosel etc. Dupa casatorie ii spui boule, magarule, porcule etc. Deci cand este mai scump?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fostei ii ziceam dovlecel, ea mie cap de sfeclă. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cap de prost că te-a luat de iubită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Honey, My Baby, Baby Love, My Love.

| Lizuca1234 a răspuns:

Astea doar tu ar trebui sa le stii, e putin penibil ca ne ceri noua sa iti spunem cum sa iti alinti iubitul.

| Deea2021 explică (pentru Lizuca1234):

Îl alint in toate felurile, am cerut doar niste idei.

| hadasalorena12345 a răspuns:

Hubby - care inseamna sot dar in a cute way sti...
Bebyy
Bebe
My teddy - care inseamna ursulet da pe engleza ca suna mai okay nu stiu de ce dar mi se pare ciudat cum suna pe romana