| zizibela a întrebat:

Am 1, 65 inaltime si 53 de kg greutate si varsta de 17 ani! Am adaugat si o poza! credeti ca arat bine? si fete si baieti as vrea pareri:D

[IMG]http://i34.tinypic.com/1sjvcn.jpg[/IMG]

Răspuns Câştigător
| perro12 a răspuns:

Da esti draguta.nu trebuie sa mai slabesti nici sa te ingrasi. Numai bine tongue

HF

14 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Esti chiar forte frumoasa! Cred, eu, ca toti baietii sunt topiti dupa tine. Ai grija, totusi, sa nu faci prea multe victime!
Bafta!

| cossmy a răspuns:

Esti okwinking

| Miauti a răspuns:

Pai vezi cand pui o poza atunci se schimba raspunsul. Da arati bine, deci spuneai ca nu ai prieten... din ce oras esti?

| zizibela explică:

Multumesc pentru sfaturi:X si pareri:X nu stiam daca arat bine ma complexam mult tongue multumesc:*

| zizibela explică:

Da sunt din severin laughing dar am prieten happy si nu caut o "relatie" in afara relatiei melebig grin am postat poza doar pentru niste pareribig grin

| pacalici a răspuns:

Ma esti chiar buna ce tot palavragesti pe acolo.

| Liviu a răspuns:

Mai pune niste kg in plusbig grin
Nuu esti pe gustu meu mie imi plac fetele mai cu. hmmm
Mai marii sa am pe ce pune mana laughing
Dar esti frumushika...big grin

| TEIRAU a răspuns:

"60-90-60"? femeia visurilor tale? laughing arati bine, chiar f bine. daca esti de pe langa bacau ma risc sa ies cu tine, uite id: teirau_1
p. s.: e 90-60-90

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a răspuns:

Liviu esti chiar nesimtit...laughinglaughinglaughinglaughing esti potrivita pentru inailtime ta esti draguta ai forme esti perfecta

| ChocolateDroid a răspuns:

Ce coincidenta big grin Si eu am 1, 65. big grin si 50 de kg.
Eu cred ca arati super bine. Sa nu slabesti ca dupa aia o sa arati ca o scandura laughing glm.winking Eu zic sa ramai asa ca esti super bine. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e din Severin laughing daca esti disponibila, id`u meu: pgl_safyr smug

| controlled a răspuns:

Esti ok mentinete la 60-90-60 parca astea erau masurile nu?

| Jojo09 a răspuns:

Da eu cred ca arati foarte bine, esti foarte frumoasa. Daca esti la fel de frumoasa si in interior esti perfecta

| Ioana04 a răspuns:

Esti frumoasa...mentine-te tot asa...(merita) :-p