| DDVDS a întrebat:

Am 11 ani si mi/a venit ciclul inca si ieri eram la piscina, am alunecat si m/am lovit inte picioare. Mi/a curs putin sange dar mai sint virgina?

16 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Nu are nici o legatura cu virginitatea.Asta ce ai facut tu se numeste intrebare pusa la misto. Fara suparare dar nu pot sa concep,chiar daca suntem romani, ca putem fi asa de nestiutori, ca sa nu zic ceva mai urat.

| Julia89 a răspuns:

O sustin pe adinutza chiar nu va puteti da seama ca are 11 ani.sunteti neseriosi

| liviu89 a răspuns:

Tu fetito tu inca mai esti virgina sigur cel putin psihic.
Iar restul cu raspunsurile voastre...
O fata care practica sportul de ex gimnastica, calaritul (de cai adica sa mergi cu calutul laughing, nu sex)poate sa se rupe hymenul acum depinde de definitia voastra pentru "virgina" daca o persoana pentru voi poate sa se dizvirgineze doar prin contact sexual da sigur nu exista alt mod thinking dar daca pentru voi dizvirginarea este ruperea hymenului se poate rupe in mai multe moduri
Tin sa precizez ca in unele religii virginitatea la casatorie este foarte importanta deci si prezenta hymenului daca saraca fata nu s-a culcat cu nimeni si s-a rupt hymenul facand sport, normal ca nu o va crede nimeni si o sa aiba probleme cu cei din familie...

| Acaikus a răspuns:

Cred ca nu stii ce inseamna sa fi virgina in rimu randlaughing)) asa hai sati sp virgina esti atunci cand nu ai avut un contact sexual cu nimeni (Sex) si nu inseamna ca daca te-ai lovit nu mai esti virgina... stai linistita sper ca te-am ajutat funda?big grin

| Christal a răspuns:

Esti normal.stai linistita
ti'a curs sange doar pentru ca te ai lovit.ai grija data viitoaretongue

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Nu mai speriati ma fatalaughing
Daca ai cazut si te-ai lovit intre picioare si a curs putin sange nu inseamna ca ti-a venit ciclul
Cat despre virginitate
Esti virgina pana ti se rupe himenul
Deci
ESTI VIRGINA
fericita?

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Eu cred ca ai cazut in pl la unu si tie frica de maicata

| vεηiη a răspuns:

Doamne nu stiu ce sa zic, sa-mi fie mila sau sa rad straight face
Fetito`cum mama dracului sa nu mai fii virgina doar pentru ca ai cazut, Daca nu ti sa infipt nimic in organul sexual, da mai esti. Si lamureste-ma si pe mine, ca nu inteleg, ti-a venit ciclul sau ti-a curs sange pentru ca te-ai lovit. Mama nu ai? Sa o intrebi?

| pufoseniaRO a răspuns:

Fa sex cu un baiat daca iti curge sange mai erai virgina daca nu nu mai erai...glumesc.eu zic ca inca mai esti virgina ca daca te ai lovit normal ca ti a curs sange... funda/-

| adinutza_9584 a răspuns:

Nu stiu de ce unii i'au aceasta intrebare in ras. Aceasta fata, are 11 ani, e normal sa'si puna astfel de intrebari. Parerea mea este ca ea s-a referit mai mult, daca la un eventual act sexual o sa mai aiba sangerare la penetrare. Eu zic sa stai linistita. Si mie mi s-a intamplat ceva asemanator, si la primul contact sexual a fost si sangerare. Take care!

| ピンク a răspuns:

Iti batzi joc de mine? scze indrazneala mea, dar este imposilbil ca dintr-o simpla lovitura sa nu mai fii virgina. Eu m-am lovit de 5 ori si mi-a curs sange si totusi inca mai sunt. Nu te speria! Sigur nai patit nimic! Dar totusi, sa ai mai multa grija data viitoare sa nu mai cazi laughing sa nu te sperii degeaba

| pulisor a răspuns:

Firgina esti pn faci sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai n-ai mentionat ceva esential. Ce te-a lovit intre picioare?

| Qwerty26 a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor O sustin pe merrysweet

| monimoni678 a răspuns:

Doamne stai linistita nu ai nimic

| UitataDeToti a răspuns:

Loool c intrebare laughing...normal, nu ai intretinut un contact sexual...rolling on the floor