| Anonima126892 a întrebat:

Luna trecută in 28 mi-a venit ciclul. Ieri m-a durut puțin burta și când am ajuns acasă am văzut un strop de sânge. Oare mi-a venit ciclul? Ca și azi tot atât mi-a curs nu mi-a curs normal. Sau ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stim ce poate fii. Mergi la medic si vei afla!

| Stropdeploaie a răspuns:

Halloo ce i aici? Cabinet ginecologic! Aviz celor care mai adreseaza astfel de mesaj. Trimiteti ne si o foto sa vedem evxact locul afectat sa dam corect un raspuns! laughing)

| eanadandre a răspuns:

Da un semn ca trebuie sa iti vina! Si mie acum 5 zile mi-a dat un strop de sange si dupa nu a mai curs. Peste 5 zile mi-a venit
Nu trebuie sa iti faci griji! Doar da semne ca in cateva zile va veni?

| Anonima126892 explică:

Dar de marți tot așa puțin îmi curge