| razbskulli a întrebat:

Am 12 ani impliniti de curand si as vrea sa am o iubita dar nu stiu cum sa imi procur una.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai asteapta si o sa apara ea.

49 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un prin debara. E nefolosita de ceva timp dar merge
Sa-mi dai adresa ta si ti-o trimit.
laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu esti destul de atragator pentru fete(raspunsul unei fete)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei ce faci eu zic sa nu te grabesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai **** cu ochi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Ele nu se procura se aleg si se obtin prin munca ca notele la romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai copile idiot, sa inteleg ca tu cauti iubite, tipic. Ca pe transformice ( nu radeti, e un joc multiplayer ) Aia de acolo se cred pe site-uri de matrimoniale, zice cle putin cate unu', sau cate una: -Caut iubit, -Caut prieten si asa mai departe. Eu plac o fata, as vrea sa fiu cu ea, pentru ca o iubesc -.-', eu sunt al doilea cel mai inalt din clasa, ea e printre cele mai mici fete din clasa si o iubesc. E isteata, draguta, gingasa, frumoasa si casa sa fie pe intelesul tau de rasfatat care "procura" fiinte vii ca si traficantii de carne vie, hai sa spun "etc.". Ai inteles baietelu'? Tu vrei sa fii doar popular sau ce? Crezi ca daca n-ai iubita n-o sa fii popular? Si daca ai avea tot un idiot ai ramane. Ba copile, tu intrebi pe site-uri de socializare cum sa-ti "procuri" o iubita? Cauta pe camp ca Ionica la cirese, poate gasesti cultivate pe-acolo fete si le furi de la vecini. Ce tot spun...am luat-o razna si eu sa cred ca tu ai vazut macar cum arata zona rurala, sau ce culoare are iarba la cum vorbesti. Un copil idiot si rasfatat mai esti.

| XatomisX a răspuns:

Pai dai si tu un anunt in ziar : baiat de 12 ani caut iubita rolling on the floor

| Captoresque a răspuns:

Ia-o de manuta pe mamicuta ta si da-i o fuga pana la Carrefour cu ea. Vezi ca iubitele sunt langa raionul de legume, pe acelasi raft cu muraturile si verzele de Bruxelles. Te asteapta cu bratele deschise numai pe tine.

| DomnishoaraTPU a răspuns:

Du-te la Cora, Auchan, Kaufland sau Carrefour şi vezi că este lângă raionul cu dulciuri şi jucării şi spune: "Te iubesc!".

| DolceKiss a răspuns:

1.pune o poza cu tine, 2. Adauga mă la prieteni, 3. poate ne combinam laughing

| ireFUTABILx2x a răspuns:

O cumperi de la magazin.
I-auzi la ellaughing"cum sa imi procur"laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| game a răspuns:

1. O fata nu e un obiect, deci nu poti sa o procuri.
2. Eu cred ca trebuie sa ai rabdare
3. Sa nu fi prea perfectionist, sa cauti „fata ideala" care sa fie si frumoasa si desteapta si cu bun simt si cu de toate pentru ca exista riscul de a nu o gasi.
4. Sa nu tintesti mai sus decat poti, pentru a nu te lovi de multe refuzuri.

Bafta

| sunflower a răspuns:

Sa procuri? Sa stii ca am vazut un magazin in Bucuresti si pe geam scria:"Iubite la doar 5 ron". Daca vrei poti sa-ti iei una de acolo.

| TheToxigen a răspuns:

1.Du-te in Kaufland la raionul gagici pentru mucosi de 12 ani
2.Fa-ti o operatie estetica ca sa ni mai fii cocalar
3.Invata sa canti la trompeta
4.Asteapta
5.Procuro de pe redtube
6. intreaba tte fetele daca vor sa faca sex cu tine, proasta ce va zice da sigur o sa fie prietena ta (sper ca toate fetele ce le cunosti vad bine)
7.da-te la mana ta, ea sigur te va placea (adica masturbeazate!)

| Edward_6716 a răspuns:

Pai vezi ca au la magazinu' mixt de la colt... 3lei bucata

| Ingrid_2155 a răspuns:

Cerei lui alah o iubita not worthy

| pokerface_7503 a răspuns:

Asteaptaaaaa, esti cam mic laughing