| Bixx a întrebat:

Hai sa'i procuram saracului baiat o prietena.

http://www.tpu.ro/......rocur-una/

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

@4EverAndNever au trecut 12 ani (mai multi nu`ti dau) si tot n`ai facut sex... esti chiar asa de naspa?

6 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

''La Bucureşti era un magazin unde era un anunţ : Gagigi la 5 ron'' Era ceva de genu într-un răspuns acolo...

...deci când e ziua băiatului să-i procurăm o gagică bună şi ieftină, la 5 ron cu discount.

| Radioactive a răspuns:

Saracul, a trecut un an de cand a pus intrebarea...si-o fi facut rost de iubita?batting eyelashes... rolling on the floor

| Ade a răspuns:

Am gasit una: Am sase ani! Parul pisiciu si 436 de kg. Am fustita scurta sa mi se vada bucile 122 kg. Sunati la 112 si codul ca sa ma iei ca iubita cu textul: Sunt nubun!

| andrei62 a răspuns:

Iubita de vanzare neamule 3 lei iubita haide neamule la iubite proaspete nefolosite rolling on the floor

| Bixx explică:

Sincer nu cred. Ca tot disperat pare.

| Bixx explică:

Well, acum am o problema http://www.tpu.ro/......-cum-sunt/ din raspunsuri e faata sau iar am stat mai mult de 4 ore cu ochii in PC?