| stepsplice a întrebat:

Am 13 ani big grin credeti ca pot sa ma epilez pe penis, si daca da cum pot sa ma epilez fara ceara?

Raspunsul bun primeste funda big grin.

6 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Mai bine ai astepta pana pe la 16 ani si dupa aceea sa te epilezi. Cel mai simplu e cu lama, dar poti incerca si alte variante.

| Azµre a răspuns (pentru cryssu2008):

Dacă omu are bani și vrea să dea, epilare definitivă și gata. Dar e mic la 13 ani să facă treburile astea să mai aștepte.

| Azµre a răspuns:

Cu lama. Dar mai așteaptă până pe la 16-17 ani.

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Cu foarfecul cu aparatul te ras(dar astea sunt pentru incepatori). Daca esti barbat adevarat dai cu un ciocan peste testicule pana iti cade tot parul.Eu asa fac si mai creste parul debea peste doi ani.

| ChocolateHeart a răspuns:

Mai stai putin.si poti incerca cu lama dar cu grija

| robyionutz a răspuns:

Da ma poti eu pe la 13 ani ma epileam cu bicu si ai grija sa nu o tai fi atent happy