| Quest a întrebat:

Credeti ca as putea sa ma epilez in urechi cu ceara?

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Da! Si in nas cu muci

| Bastet a răspuns:

ăhăm.

| DaVà a răspuns:

Incearca sa dai dupa cu pudra de talc ca nu o sa o poti scoate de acolo dacat can` te speli b-)

| αηηα a răspuns:

E mai bine cu epilatorul...

| lunarwolf a răspuns:

Baga-ti o lama si roteste-o.

| lunarwolf a răspuns:

*era gluma, nu lua in serioshee hee*

| Malphas a răspuns:

La fel de bine cum se pot epila barbatii inghinal cu sperma.

| CristalClear a răspuns:

Ar fi mai igienic cu o masina de tuns iarba...

| Crisis a răspuns:

Da, doar daca e ceara cu miere de albine. Daca vrei sa te intalnesti cu o gajika peste 20 de minute si ai tufe in urechi, iti recomand sa te dai cu toata ceara din stupul albinelor, sunt rezultate imediate. Daca sunt infectii da-i cu branza [de care vrei]. Saru' mana!

| GoodIntentions a răspuns:

Incearca :d

| ELLSSA a răspuns:

Sigurlaughing
Asa poti face spalaturi de "doape"laughing

| Kerli a răspuns:

Nu stiu. incearca si spune-mi cum e.

| Carmen_4042 a răspuns:

Buna...sa stii ca e foarte periculos sa practici asa ceva...

Întrebări recente