| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani. Peste 2 saptamani merg la mare. si vreau sa ma epilez inghinal ( sunt fata... ). Credeti ca ar fi mai bine sa merg la un salon sa ma epilez cu ceara sau sa imi iau benzi de ceara rece de la veet. Care e diferenta?

Răspuns Câştigător
| Roses a răspuns:

Benzi de ceara rece de la Veet. Vezi ca sunt niste benzi speciale pentru zona inghinala sau axiala tot de la Veet.winking

2 răspunsuri:
| farcasgiulia a răspuns:

Multumesc.

| Dana211 a răspuns:

Diferenta e modul de aplicare dar ideea e ca in zona respectiva nu te vei putea face singura pentru ca nu vei putea sa tragi benzile. Cel mai bine e sa mergi la un salon