| euyo911 a întrebat:

Am 13 ani si sunt virgin si as vrea sa fac sex cu o fata, ia vrea eu vreau da mieste frica sa nu mise intple ceva va rog spuneti voi ce sar intpla va rog ajutati-ma?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai linistit ca esti mic ca sa faci sex tu asteapta sa te faci major si apoi faci sex linistit.

| TitiDrLove a răspuns:

Invata sa scrii si abia apoi pune intrebari!

| Foca a răspuns:

Salut. Dragul meu, in primul rand fa rost de 2 prezervative, si dupa nu ai de ce sa iti fie frica, asa este la inceput, eu nu am fost asa, nu stiu de ce tie frica:s. Daca ai prezervativ du-te linistit si distreaza-te.
Succes.
Ciaowinking

| NoChanceForUs a răspuns:

@Near: Problema nu este "unde", ci "cu ce"!

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Vb serios? la 13 ani? si ea cat are? tot 13 sau 12.doamne in ce hal sunt unii! nu ai ce face baiatule! si eu am tot 13 ani da nici pe departe nu ma gandesc de acum la asta.mai asteapta si tu cativa ani...nu te supara pe mine dar asa e

| Adinuzza1 a răspuns:

Uite aici
documenteaza-te, exista carti, ia una si citeste-o cap coada, dupaceea vei fi profesionist, ai grija la bolile care se transmit!
succes

| Near a răspuns:

Frate. eu am 16 ani si mi se pare inca devreme. indiferent de cine se lauda sau cine vorbeste pe langa mine. ai timp stai fara griji. oricum. ca sa-ti raspund:nu ai ce pati. doar sa te protejezi. si ai grija unde o faci. oricum la 13 ani nu stiu daca aveti voi unde sa o faceti. si prima data nu trebuie sa fie pentru ca doar vrei sa faci sex. nu. trebuie sa fie ceva special si s`o iubesti pe persoana respectiva. oricum, tu stiiwinking bafta tongue

| Amma196 a răspuns:

La 13 ani vrei sa ti pierzi virginitatea? straight face Frate se prosteste lumea din ce in ce mai tare. Nu ai ce sa patesti. Documenteaza-te. citeste ceva carti sau pe internet.

| MaDuulicii a răspuns:

Esti sanatos.mai du-te pe la psihologoh go on sex la anii tai? si eu am tot 13 ani si nici nu ma gandesc la asa cea.mai asteapta si tu cativa ani ca nu morioh go on