| Alexandra97_9890 a întrebat:

Am 14 ani, 1.64 m inaltime si 39 kg masa. Credeti ca sunt slaba? FUNDA + VOT :* scuze pentru categorie dar asta e cea mai accesata straight face...

Răspuns Câştigător
| Robby94 a răspuns:

Ar trebui sa te mai ingrasi putin iubita! Sa ai si tu niste forme, dar din punct de vedere medical stai bine.Iar referitor la intrebarea ta, da, esti putin slabuta, dar nimic care nu se poate rezolva. Bafta scumpa>big grin

9 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Depinde...mie imi plac fetele slabute Ar merge sa pui cam pana la 45-50big grin

| rox13yy a răspuns:

Da,esti cam slabutza.eu am 1.65 sh 56 kg.sh nu is grasa pentru 20 de ani

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Chiar deloc esti perfecta:*

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Si app lasa ca si eu am 1, 70 si 55kg si sunt baiat pai la 1.70 trebuia sa afc cel putin 60 asa ca mai bine lasativa daca se simte bine nu are de ce sa isi faca griji doar daca esti prea obosita atunci ar trebui sa manaci bine si sa te odihnesti

| ioanaioana a răspuns:

Sincer esti foarte slaba, pentru varsta ta si pentru inaltimea ta ar trebui sa ai min. 45 de kilograme.Ai grija ca ai putea deveni anorexica

| LoveSroL a răspuns:

Da mai pune pe tine^^pana la 45 50 eu am 1, 82 si 62 kg bft [da eu fac si sport]

| Alexandra_7380 a răspuns:

Da

| Alextusent a răspuns:

Eu cred ca esti foarte slaba, normal tu trebuia sa ai 54 kg pentru ca greutatea este inaltimea-0, 10

| Sorinz a răspuns:

Esti ingrijorator de slaba, mananca si u produse ce contin multe calorii. bafta happy