| Nicolae_Florentina_1987 a întrebat:

Am 12 ani si am 1.64. Cam ce inaltime credeti ca voi avea la 18 ani?

Răspuns Câştigător
| ayumiiiiiii2000 a răspuns:

Pai cunosc fete de 12 ani mai inalte ca tine. Nu iti face griji, caci o sa fie o perioada in care poti stagna in inaltime, posibil sa iei in greutate. chestii normale. Poate pe la 18 ani o sa ai 1.75 aproximativ, depinde si de inaltimea parintilor tai, de obicei copiii sunt mai inalti ca parintii, dar nu cu mult. So, eu iti zic sa nu iti faci griji, va fi o perioada in care te vei opri din crescut, vei mai creste, dar nu mult, mai putin de 5 cm pe an

| Nicolae_Florentina_1987 explică (pentru ayumiiiiiii2000):

Ok.......iti multumesc foarte mult☺

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti poti calcula singura, daca pui datele parintilro aici:

http://www.desprecopii.com/......sterii.htm