| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani. Acum 3 saptamani am fost plecat in tabara cu copii pe care nu-i cunoșteam.

Acolo am intalnit o fata care avea tot 14 ca mine, stătea mai mult cu mine decat cu prietenii ei.

Am dansat, vorbeam si mi-a spus că mă place, dupa ce am venit acasa am mai vorbit cu ea 3-4 zile si a ramas ca o sun. Am sunat-o de mai multe ori si nu mi-a raspuns, i-am dat mesaj, l-a văzut dar nu a zis nimic. Cand pun o poza pe o rețea sociala imi da inimi si emojiuri care arata ca ma place.
Stau mai mereu pe fecebook.
Voi ce credeti, ca doar m-a păcălit sau ce?

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

A inceput scoala, are alte prioritati.

| johnbucuresti a răspuns:

Du-te caut-o cand iese de la scoala stai dupa ea condu-o pana acasa.
ofera-i flori
ofera-i ciocolate
mergi in fiecare zi cu ea la shaorma
chiar daca e sa chiulesti tu ptuin de la scoala ca sa te poti sincroniza cu ea
cui ii foloeste scoala multa
nu zic sa ramai repetent sau sa te ezmatriculeze
dar poate nu te duci la ultima ora ca sa o poti intalni pe ea

| marcelCelAgresiv a răspuns:

Da-i veol anal an gura