| Elena_6175 a întrebat:

As dori sa scult sfatul unor persoane.deoarece nu am cu cine vorbi.Am cunoscut un baiat prin intremediul unui prieten care a venit la mine la udat, la inceput nu-i dadeam prea mare importanta pentru ca nu ne cunosteam. In vara l`am cunoscut mai bine, mi se parea dragut. In toamna am inceput sa vorbim, nu vorbeam prea multe (de exemplu chesti de dragoste )vorbeam asa"ce am facut?"si tot asa.Intr-o zi m-a intrebat daca nu am iesit la club, i-am spus ca nu am avut cu cine, apoi el mi-a spus ca ii pare rau ca nu m-a sunat sa merg cu ei, impreuna cu prietenii lui. tot timpul cand vorbim seara imi trimite mesaje cum ar fi:" noapte buna, vise placute si ai grija de tine. pup", a venit la mine la colindat am vorbit, totul a fost ok.se uita la mine imi zambea, iar cand a plecat m-a sarutat pe o parte a obrazului apoi pe jumatate din buze.toti prieteni lui au plecat, iar el a ramas ultimul si mi-a facut salut cu mainile... apoi ne-am intalnit la un club a venit m-a sarutat, m-a intrebat ce fac, si eu am ramas cu gasca mea, iar el cu a lui.mai tarziu ne-am intalnit am dansat putin, tot se uita la mine si imi zambea, mi-a spus ca nu se simte prea bine, apoi a avut loc o bataie, si ne-am despartit. Am plecat acasa iar el a ramas, eram foarte ingrijorata a ceea ce s-a petrecut dupa ce am plecat.Va rog mult celor care ati citit sa-mi spuneti parerea voastra, oare este posibil sa fiu cu el straight facesau spune-ti-mi macar cum sa fac sa-l uit!? Mutumesc ca ati avut rabdare sa cititi atat de mult! Astept cu nerabdare parerile voastre!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Dupa caracteristicile date de tine, as zice, chiar te place, dar poate ca e mai timid, si ii e rusine sa te intrebe daca vrei sa fii cu elhappy. Ar fi bine sa-l intrebi tu, insa sunt sigura ca ti se va parea stupidlaughing pentru ca e cam absurd ca o fata sa ii ceara prietenia unui baiat, cel mai bine ar fi sa te bagi si tu in seama cu el, adica sa vorbesti mult cu el, cand te pupa pe obraz pupa-l si tu, baga-l in seama, cere-i id-ul de mess si nr de tel si mai vorbiti si pe acolotongue. Succes!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ca il placi asa de mult ar trebui sa ramai cu el da cred ca daca as fi in locul tau mai intai ar trebui sa-l cunosc si apoi sa fac al doilea pas

| Elena_6175 explică:

Am uitat sa spun ca eu am aproape 17 ani, iar el aproape 19.happy

| Elena_6175 explică:

Are nr meu de tel, vorbim, dar mi se pare ca se apropie mai mult de mine ...doar cand ne intalnim straight face.

| Deea73 a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea, acestea sunt semne ca el te place si ca incearca sa se apropie de tine. Daca si tu il placi arata-i la fel cum o face el:zambeste-i, priveste-l si tu cand se uita la tine, vorbeste cat mai des cu el, etc. Daca faci asta el o sa observe ca si tu il placi si mai incolo...winking. Succes!

| casandra_1959 a răspuns:

Ai avea o sansa sa mai fi cu el.