| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani(sagetator), iar prietenul meu 15 (pesti) ce sanse sunt ca noi2 sa avem o relatie frumoasa si de lunga durata ...il iubesc foarte mult si simt ca si el pe mine dar ne certam mai mereu pentru ca el se supara cam din orice cum sa fac sa evit asta?

3 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Fii pe pace ca aceste 2 zodii sunt nascute una pentru cealalta,winking
serios, dar evident ca trebuie sa luptati pentru dragostea voastra sa nu stai cu mainile in joswinking, succes

| Adolescentul a răspuns:

Buna de ce mereu se pune si problema astrelor? Gresit nu se tine mereu seama daca u esti sagetator si el pesti sau invers! Tot ce conteaza cel mai mult este ca voi 2 sa va intelegeti bine sa va iubiti mult, sa va sfatuiti, sa va ajutati reciproc, sa aveti unde pune capul atunci cand va este greu, sa va asculte cineva intelegi u? E daca toate acestea sunt indeplinite totul are sa decurga normal si frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sansele sunt 50 % rolling on the floor deinde de baiat nu de tine sau de cum arati, cat de urata ai fi daca tine la tine si u la el... si va aratati afectiunea unul de celalalt o sa dureze mult.