| adinaflori a întrebat:

Hei! eu si prietenul meu semanam foarte mult ne suparam la fel de repede suntem la fel de gelosi ne certam cam des dar ne inpacam. ce ziceti... poate fi o relatie de lunga durata

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Daca reusiti sa va suparati pe rand si nu amandoi deodata... atunci poate sa mearga.

| ElenaSA a răspuns:

De durata, da, dar tensionata, obositoare. Incercati sa discutati despre motivele care va fac sa fiti gelosi. Identificati cauzele frecvente care duc la cearta si gasiti-le rezolvare.

| GeorgeGabriel a răspuns:

Nu sunteti compatibili happy

| adinaflori explică:

Sunt momente cand si amandoi odata cand si pe rand... si avem o luna de cand suntem impreuna