| pisiiiiii a întrebat:

Am 14 ani si ieri mi-am facut primul iubit, astazi eram cu o prietena si cand am plecat, ea a mers inainte sa ne lase singuri si am vrut sa il sarut pe buze dar el a vrut sa-si strecoare limba printr-e buzele mele si eu am spu: nu acum...el a zis: ok....si am plecat. L-am refuzat pentru ca pana acum nu am mai avut un sarut frentuzesc si nu vreau sa observe asta. Maine o sa ne intalnim din nou si am impresia ca se va intampla. Spuneti-mi si mie cum se saruta frantuzeste, stiu ca trebuie sa iti lasi buzele intredeschise si sa te joci cu limbuta lui, dar mai detaliat, plz.

Am emotii :*

5 răspunsuri:
| Deliciouscupcake a răspuns:

Totul vine de la sine, crede-mă :*

| UnBaiat439 a răspuns:

E usor toata chestia asta. Doar tine buzele intredeschise. IMPORTANT: nu face ca masina de spalat, cum se zice, in gura lui. De joci putin cu limba lui atata tot. Il mai poti musca( dar nu tare) de limba, el te poate musca de buza...

| Octavia1 a răspuns:

Totul se intampla de la sine. E ceva normal. Joaca-te cu limbutatongue Sper ca am fost de ajutor!

| TataLeu a răspuns:

Sa nu iti fie teama, e ceva normal big grin Impingi limba la inainteare big grin

| Ramona2000264 a răspuns:

Daca o sa fii incordata acel sarut nu o sa iasa, trebuie sa ai incredere in tine. Lasa-te ghidata de el. Exista 2 tipuri de saruturi frantuzesti cel in care invarti limba si cel in care o misti normal lent ( nu o invarti ). Deci tii buzele intredeschise, si incet bagi limba o misti lent normal sau o invarti depinde de el! Poti exersa cu pumnul il strangi si incerci in el! big grinD Dar sa te lasi ghidata de el o sa iasa ok.