| curiosgirl a întrebat:

Am 14 ani si imi place un tip de 21 de ani.ne placem reciproc, dar el vrea sa facem sex, cum credeti merita?

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Daca el vrea doat atat de la tine e clar ca nu merita!
dar u de unde stii ca vrea doar sex? ti-a spus el asta?straight facedaca da, nu merita nici cea mai mica atentiestraight face plus ca esti foarte tanara si ai tot timpul din lume sa faci sex si sa cunosti tot felul de tipihappy

32 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, merita cu o singura conditie: sa te mai astepte 4 ani, sa nu te puna in pericol. La 18 ani e perfect sa iti incepi viata sexuala, pana atunci e periculos. Asadar daca tipul te place suficient, te va astepta. Daca nu, atunci nu merita.

| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca ar fi bine sa astepti, nu te grabi sa o faci, ca apoi sa regreti, eu una nu as face sex daca nu as fi sigura ca e o relatie serioasa, trebuie sa faci dragoste nu sex...

| Silvia a răspuns:

Tu crezi ca la varsta ta e ok sa ai o relatie cu diferenta intre voi de 7 ani? Si...esti de acord sa iti incepi viata sexuala de la varsta asta?

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Se vede ca asta vrea de la tine "sex" te vede mai mica fata decat el si oare ce zice imi cade in cursa imediat nu meritaaa ai grija

| marsy a răspuns:

Nu merita. nici sa nu te gindesti!

| Encore a răspuns:

Da tu nu ai inca o varsta la care sa ai aventuriri, si el cred ca vrea doar o aventura nu dragoste, si nu merita deloc.

| Betty18 a răspuns:

Nu te iubeste te vrea doar pentru distractie...la ce te astepti tu o fetita de 14 ani el 21

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu merita nici pentru tine si nici pentru el. Spune-i ca actul sexual cu un minor, care nu a implinit 15 ani, chiar daca este liber consimtit de acesta, se pedepseste cu inchisoare de la 3 la 10 ani, conform art. 198 Cod penal. Numai bine!

| vykkusor a răspuns:

Nu te grabi si daca sincer nu merita.sexul nu este cel mai important intr-o relatie, iar tu esti prea tinara pentru lucrul acesta.Gindeste-te si la viitorul tau nu doar la placerile lui!

| muffin94 a răspuns:

Si eu am 14 ani si zic ca nu merita.pe el il intereseaza doar sexul si dupa aia precis ti-ar da papucii si nu meriti sa suferi

| zuzumic a răspuns:

Eu cred ca el vrea doar sex de la tine. iar daca se adevereste asta o sa regreti apoi... si din moment ce teaiinceput viata sexuala si prima experienta e proasta s-ar putea sa ai un fel de scarba pentru asta... daca nu tine la tine... mai mult o sa isi bata joc .si ar fi pacat

| Deea_4962 a răspuns:

Nu merita!
Deschide bine ochii si nu visa, are 21 de ani..."te place" nu te iubeste, este o diferenta intre astea 2.
El e barbat iar tu un copil, pentru el esti foarte usor de pacali.Nu fi naiva, .sunt o gramada de baieti frumosihee hee
Sau spune-i ca nu vrei sa o faci, si dca se comporta la fel este bine, dar nu pentru relatii sexuale si pentru o relatie deschisa. Orixum ai 14 esni si esti prea mica pentru asa ceva, ar fi bine sa mai astepti vreo 3 ani, nu crezi?

| sunny a răspuns:

Ai zis ca va placeti reciproc, nu va iubiti reciproc.inainte sa faci sex pentru prima data gandeste-te bine, e cel care merita, care ma va iubi doar pe mine? nu merita nici un sarut daca se gindeste numai la sex, mai intii sa te iubeasca cu adevarat, dupa aia sa vreie sex!

| justneed a răspuns:

Intrebarea nu isi are rostul... e evident ca ziua ca nu meritawinkingsi in plus... daca chiar simti nevoia sa fii cu cineva...macar sa fie cineva de varsta apropiata si care se implica emotional nu cineva care vrea doar sa profitewinking

| twidi a răspuns:

Multe fete de varsta ta sunt pacalite foarte usor... dar gandeste-te la consecinte, la sarcina, la boli.mai ales cand iti spune ca te iubeste... u ce crezi ca vrea de fapt? sa fie cu tine toata viata? nu e asa...in capul lui este numai sex sex sexwinking tu esti inca mica de asa ceva...

| M4RK a răspuns:

Doamne ce minte au copii astia rolling on the floor

| Delisha a răspuns:

Parerea mea e ca nu merita doar pentru sex... daca ai incredere in el si te bazezi ca realatia continua si dupa asta, sa zicem ca ar merita.
totusi esti cam micuta si ai grija apoi sa nu fi dezamagita!
bafta multahappy

| pandi a răspuns:

Normal ca nu mertita.nu este evident ca decat asta vrea de la tine? nu crezi ca pentru a face sex mai intai trebuie sa cunosti persoana respectiva? tu ai fi deispusa sa te culci cu el fara sa va iubiti? mie una mi se pare o tampenie.
si tu esti atat de naiva incat sa crezi ca merita? gandeste si u de 2 ori inainte sa faci un lucru.gandeste-te si la consecinte, nu gandi numai pentru momentwinking

| angel_7904 a răspuns:

-mai exact sti ce vrea el? sa profite de tine si apoi sa te lase in pace .....are 21 de ani! crezi ca la varsta asta ar avea chef sa stea cu pustoaice?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu cred ca merita o sa isi bata joc de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca iti place si ti la el si e ceva serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As zice sati vezi de treaba nu-ti ancepe veata sexuala de la 14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune ca nu merita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu meritaaa iti spoon eu ceva d genu mi s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate intre voi exista un fel de chimie dar esti prea tanara. doar gandeste-te daca nu vai ramane cu el a sa regrti toata viata. stiu ca esti tanara dar gandstete ca timpul trece si ce le vei povesti copiilor tai ce ex le vei da. dar in fine gandeste-te la tine si spune in mintea ta... merita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu