| anonim_4396 a întrebat:

Daca mie imi place de un baiat, si el ma place pe mine, fiecare stie ca ne placem reciproc, dar amandoi consideram ca nu avem varsta potrivita pentru a fi impreuna, ce ar trebui sa facem?

2 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Vă jucați de-a șoarecele și pisica

Așteptați și dați timpul înainte happy puteți să fiți amici dar să nu vă taie capu la rahaturi ca apoi e degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rămâneţi prieteni, vorbiţi, iar când consideraţi voi că aveţi vârsta potrivită treceţi la pasul următor.