| Emmilia a întrebat:

Am 16 ani si am ranas insarcinata la 15 ani. acum am o fetita minunata. la scoala nu m.am dus pana acum iar tatal fetitei nu stie de ea. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| akiki a răspuns:

Scumpa. ai mare grija ce faci ptc este f complicta. eu zic ca 1 la mana tb sa nu te mai imbraci can poza. esti prea sexy si lumea e cu ochoii pe tine. tb doar sa te duci din nou la scoala...

7 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Draga @Ellena nu cred o iota din ce zici si nici nu ma intereseaza, daca ar fi adevarat ar fi trebuit sa te gandesti la asta inainte.Ti-a placut, acum suferi!

Răspuns utilizator avertizat
| annkaa a răspuns:

CEau:*
daca crezi ca ar accepta, merita sa ii spui, ca dupa aia poate afla din alta parte si mna...macar sa stie de la tine, poate se bucura si el:Xbafta

| dyyva a răspuns:

Eu cred ca si tatal fetitei ar trebui sa stie de existenta ei si in legatura cu scoala ar trebui sa te inscri macar la una seral, in viata inti trebuie macar liceul terminat

| Emmilia explică:

Nu sunt eu dar totul e adevarat. e prietena mea cea mai buna si nh ce sa faca. a aflat de sarcina prea tarziu si nu a mai putut face avort

| sillvana a răspuns:

Ce gluma proasta.dar daca e adevarat ar trebui sa-ti continui studiile pentru viitorul tau, parintii tai cred ca te ajuta, si sa iei masuri in legatura cu tatal fetitei.adica si el trebuie sa raspunda, ca doar nu l-ai facut singura

Răspuns utilizator avertizat