| Jazzorel a întrebat:

Am 16 si sunt in clasa a-X-a... Problema e ca imi place de o fata de la mine din clasa iar ea e cu un tip de un an si nu stiu ce sa fac Povestea e cam asa

am iesit cu ea la un concert : ne intelegeam foarte bine faceam glume ne tineam de mana "ma simteam in al 9-lea cer" la concert m-am pierdut de ea. si nu aveam telefonul la mine. "ea a plecat cu o colega acasa" iar eu cand am ajuns acasa am sunato am vorbit 3, 4 ore ea imi batea apropouri ca ii place de un coleg de la noi din clasa "acela eram eu" dar ca nu are curaj sa ii spuna "eu am inteles ca eram eu desi faceam pe prostu" a doua zi la scoala eram foarte apropriati si colegii deja au inceput sa interpreteze, dupa ore am duso acasa. aici sa intamplat sa o sarut prima data. dupa o saptamana am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine. Raspunsul ei. NU NU NU STIU! desi nu avea nici un motiv sa nu fie cu mine, ea m-a refuzat din cauza prietenului
Mi-a spus ca nu are motive sa se certe cu el. i-am spus ca nu va dura mult pana se va certa cu el...(pentru ca ei nu prea se inteleg) ea nu ma ascultat... iar dupa cateva zile sa certat cu el.

Nu Stiu ce sa fac... Ma ajuta cineva?
Sa mai incerc?

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mai intreab-o o data!straight face

| thereforyou a răspuns:

Nu da vina pe zodie prietene. e un mare bullshit. Oricum mi se pare de rahat ce faci tu, si pe ea o consider o "panarama". Nu e de stat cu tine, gandeste-te ca asa o sa-ti faca si tie pana la urma.

| DenisaMetal a răspuns:

Hei incercarea nu are moarte asa ca intreab-o si insita daca te refuza bafta happy

| Addah a răspuns:

Asteapta o miscare de la ea. Daca ea este apropiata de tine si iti da de inteles ca ar vrea, atunci de ce nu?! Fii doar dragut cu ea, de asta are nevoie acum, restul av venii de la sine, te asigurhee hee

| Aℓida a răspuns:

Hmmm...thinking daca avea deja prieten dc a mai "stat" cu tine...si apoi "NU NU NU STIU" adica v'ati sarutat si v'ati tinut de mana este evident ca erati de atunci impreuna. Sfat:gaseste alta fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca s. a despartit d prietenu ei poti s. o mai intrebi: te.ai mai gandit? vrei sa fii cu mine? sa ne scrii ce s. a intamplathappy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste. te ca ai putea pati ca ea sa cunoasca un alt baiat happy si tot asa...

| onutsaaa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.thinking
daca te-a refuzat, nu cred ca e de bine...
dar totusi mai intreab`o odata...

| maryy_8191 a răspuns:

Parerea mea e ca nu are rost sa mai incerci. Tu de ce te-ai dat la ea daca ai vazut ca are prieten? Sunt si alte fete pe lumea asta deci parerea mea e sa cauti o alta fata care sa te placa nu i de ajuns sa o placi tu pe ea sentimentul trebuie sa fie reciproc!

| Jazzorel explică:

Desi m-a refuzat fara nici un motiv ma caracterizeaza incapatanarea.
. cred ca zotia e de vina (BerBEC) :X O ibesc prea mult si I-am promis ca "o sa fie a mea" :X

| Jazzorel explică:

rolling on the floor Voi nati inteles straight face ea mi-a spus mie ca ii place de mine sigh nu eu iei si nu eram cu nimeni am zis sa ii dau o sansa :-( si s-a schimbat dintr-o data 90 grade :-

| Jazzorel explică:

EA m-a refuzat. doar pentru ca nu are motiv sa se desparta de prietenul ei(sau nu stie cum sa ii spuna)
dar acum sunt certati
si cred ca am gasit cea mai buna solutie :X
AM INVITATO LA MINE blushing
SI NU NU E O PANARAMA

| Jazzorel explică:

blushing Maine vine la mine big grin 21:10:2010 blushing Best DAy :X mersi oricum pentru ajutor thereforyou probabil ai o parere proasta pentru ca nu ai inteles si nici eu nu cred ca m-am facut inteles