| Cristinik_7554 a întrebat:

Am 17 ani si as dori sa impart fluturasi /pliante imi puteti da un sfat ce firma cauta angajati (scuze de categoriehappy ) sunt din Ploiesti cei care stiti lasati un id sau un nr de tel(in ploiesty vr sa impart.)

1 răspuns:
| HappyGrumpy a răspuns:

Pai daca ai imprimanta, faci cati fluturasi vrei, cu datele tale de contact si imparti la magazine, cand au nevoie sa te caute, ca tot iti place, eu lucrez cu cateva firme din Bucuresti, dar nu eu am gasit firma, ea m-a gasit, prin prieteni cunostinte, mai ales printre studenti, deci fa-ti prietene care deja fac asa ceva, si cand au nevoie sa te caute, o sa fie mai greu pana ajungi la ei, apoi o sa te tot caute.