| Ioana361 a întrebat:

As dori sa imi gasesc un job part-time pe perioada verii, motiv pentru care m-am gandit sa impart pliante, fluturasi etc. Stiti cumva la ce firma as putea sa aplic sau cum se procedeaza in astfel de situatii? Sunt din Rm. Valcea si am 16 ani.

1 răspuns:
| residentevil89 a răspuns:

Nu stiu cat de mult te poate ajuta treaba asta dar daca vrei part time poti cauta un club si sa incerci ca ajutor de barman daca te primeste, speli pahare aduci bautura eventual mai dai un mop in bar, in rest ai muzica animatori nopti nedormite tongue si banuti daca ai noroc poate si spaga ta personala