| Andrei5000 a întrebat:

Am 19 ani si jumatate si am Varicocel adica nu e tot una cu Varicela, care este cauza aparitiei Varicocelului, cum se trateaza si voi avea de suferit in viitor, nu voi mai avea copii cand i-mi voi gasi o fata de care i-mi va placea.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Mergi de urgenta la un medic urolog si spune-i situatia ta. El iti va spune ce ai de facut in viitor.

| Marius022013 a răspuns:

Varicocelul se rezorva chirurgical si daca interventia este facuta in timp nu o sa aiba urmari pe viitor

| Andrei5000 explică (pentru Marius022013):

Da ce urmari ar putea sa am pe viitor happy!