| mark01 a întrebat:

Am 23 de ani si as vrea sa pup o fata in fund dar nu stiu cum e. Ea are 20 si nu stiu cum sa ii cer asta. Ma poate ajuta careva? A mai incercat cineva?

Răspuns Câştigător
| shooter9516 a răspuns:

Ii dai un somnifer si cand adoarme o pupi cat vrei tu de mult, ii si bagi limba in cur daca vrei.sau daca vrei sa fie treaza, cand e so eu tragi pe la spate o atingi tandru de buci si o pupi. funda?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu de preludiu ai auzit? Încearcă în momentele de tandrețe dar nu o brusca sau forța.
Pa, pa.

| Raduku14 a răspuns:

laughing)LoL!tonguetongue Iti place sa iti puta gura a ****?happy0rolling on the floor In cur ma?laughingrolling on the floor
am mai auzit una! poate in pasarica da.dar nu in fund!laughing
Lume nebuna.raised eyebrows

| DeathIncarnate a răspuns:

Ce cretin+))

| Adi_2195 a răspuns:

Nu n`ammai incercat dar daca sunteti impreuna sau daca vreti aman2 spune-i ca vrei sa faci sex sau seduceo smug si atunci faci ce vreiwinking pentru ca iti zic eu o sa-i placa si nu o pupi, o lingi laughingwinking gogogo

| Fulbaster a răspuns:

O prinzi la toaleta cand isi face nevoile.

| mihai_2648 a răspuns:

Pupo mha ca nu are nimic.p acolo iese decat cacalaughing

| mark01 explică:

Si cum sa ii spun? asta e partea care ma incurca

| mark01 explică:

Da nu asa, cu igiena de rigoare...deci...

| mark01 explică:

Asta e obsesia mea: cand vad o gagica misto la asta ma gandesc prima data si apoi alta si alta si tot asa...dar pana cum nu am incercat niciodata desi am obsesia asta de cativa ani. Mie teama ca daca ii cer face misto de mine si ma face de ras...si nu stiu cum sa pocedez