| 4l3x4nd3r a întrebat:

Am 3 lucruri care vreau sa la aflu
1 Ce este punctul G la o femeie si unde se afla?
2 Ce este himenul si unde se afla?
3 Cum poate un barbat sa isi mareasca penisul?

Răspuns Câştigător
| whoocares a răspuns:

1. Punctul G este punctul focal al excitarii sexuale a femeilor, chestia este ca locul si marimea punctului G difera de la femeie la femeie… deci daca asteptati sa gasiti o formula magica prin care sa aflati locul exact nu veti reusi, in mare parte daca folosesti penisul (nu degetele) te vei ghida dupa reactiile femeii.
Locatia:cam la jumatatea drumul dintre spatele osului pubian si sfarsitul cervix-ului. Si este cam la 2-3 inci in interiorul vaginului, direct in spatele osului pubian.

2. Himenul este o membrana subtire care se afla la nivelul orificiului vaginal.

3. NU STIU.
4. funda?

2 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

1. La ceafa, acolo unde isi leaga parul.
2. Este elasticul folosit pentru strangerea parului in punctul G.
3. Nu stiu. Daca afli, anunta-ma. Am si eu niste preteni cu mici probleme.

| Gabriel1 a răspuns:

Ti-ai facut prietena si nu stii cum sa o babardesti?