| dEutSa_8892 a întrebat:

Unde se afla himenul?! si care este punctul G la >fata?:"

Răspuns Câştigător
| Cryss a răspuns:

Uite :http://www.sexpert.ro/......himen.html

si

http://www.voinics.ro/......narii.html

Asta e tare cu Doamna Vulva :)) :
http://www.seximus.ro/articole/vulva_clitoris_labia_himen.php

si punctul g :http://www.apropo.ro/......at-2615588
Aici te poti uita daca tot vrei sa stii si mai da search si pe google.ro ca nu strica;).

18 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Himenul se afla la intrarea in "Pestera fermecata", poate avea multe forme si diferite grosimi! Puinctul G se afla in interiorul vaginului, de regula undeva intre 3, 5 - 5/6 cm de la intrarea in vagin, pe peretele anterior, adica sus, spre buric! Il poti gasi singura, cu degetul f.f.curat, masandu-te usor in zona, dar mult mai Fain e cu un partener Experimentat, si Tandru! Atentie! in cursul actului sexual, daca ecitatia si placerea sun Foarte Mari, stimularea lui continua poate provova ejacularea unui lichid specific, dar care nu e urina! Trebuie mers la toaleta si golita vezica inainte de sex!, pentru ca la inceput, apare aceasta senzatie de a avea nevoie sa urinezi, dar de fapt provine tocmai din proximitatea cu vezica! Mare atentie la igiena locala si manichiura, sa fie impecabila, scurt si fara... pe acolo! Invata si citeste, si practica PETTING-ul, si o sa fie Bine! SUCCESS!>>...

mlm
| mlm a răspuns:

Himenul este o membrana subtire ce se afla la nivelul orificiului vaginal, este cel care acopera intrarea in vagin, iar punctul G este reprezentat printr-o regiune mica si foarte sensibila din vagin, care atunci cand este stimulat produce orgasmul.

| want2bMajestic a răspuns:

Punctul g sunt niste muschi care iti produc excitatii iar himenul cred ca stii dja c este.

Alte răspunsuri
| sergiu25bc a răspuns:

Scuze sunt baiat, nu stiu unde se afla, dar cand voi avea o relatie stabila, voi vb cu partenera si vom descoperi amin2happy

| dance4life a răspuns:

Du-te in baie si exploreazabatting eyelashes

Alte răspunsuri
| Madda_3260 a răspuns:

Presupun ca ti-au aratat cei de la always prin clasa a6-a a7-athinking:d. poti sa te informezi pe net!big grin., .Mult suCceslaughing

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209.85.135.132/......tp?/search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... tare intrebarea...acum am aflat si eu...nu stiam ca ex un punct G laughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci daca intrarea in vagin nu este acoperita.nu mai esti virgina?straight face ca n-am priceput f bine asta.adica la mine nu e acoperit.si totusi n-am facut sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu voi fete trebuie sa ne ziceti unde este puctul G big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceputul vaginuli