| Blondy_6429 a întrebat:

Am 3 luni decind am inceput viata sexuala.Partenerul meu mereu ejaculeaza pecind eu nu ajung niciodata la orgazm. El se staruie sa ma aduca la asta si daca sincer eu ii zic ca am ajuns la orgazm. Ce sa fac ca sa simt si eu placere?

6 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Pentru asta el trebuie sa se tina mai mult... big grin si alta e ca punete tu deasupra lui, poate te va ajuta.

| xxxname a răspuns:

Ha-ha-ha...macar ca am ris eu altii nu trebuie sa rida...big grin, insa nu, sincer vorbind, totul depinde de partener, sau ar mai trebui sa te mai masturbezewinking cred ca ti-a fost de folos happy

| adryna a răspuns:

Orgasmul e starea la care ajungi daca esti excitata complet.ar fi bine sa il inveti pe partenerul tau cum sa te excite.cel mai usor la orgasm ajungi prin stimularea clitorisului.cred ca stii unde se fala.deasupra vulvelor mari la intrarea in vagin.asa un mic cerculet rotund care la excitare se umple cu singe.deci pune-l sa te mingie incet apoi rapid in acea zona vei simti o senzatie super placuta.si apoi urmeaza totul de la sine.incearca.intra si pe acest link pentru mai multa informatie http://seductiatrupului.ro/......gaiem.html

| Blondy_6429 explică:

Eu am 16 el are 26 si nu cred ca el se masturbeaza,a eshit din virsta ceea.A incercat cu prezervativ, astfel mai greu ejaculeaza, si oricum nu m-a adus pe mine pina la orgazm...chiar daca din el ejaculeaza repede, peste citva timp la al doilea act el se tine mai mult dar eu oricum nu ajung la orgazm

| Blondy_6429 explică:

Blaxy daca sincer inca nu prea m-am invatat sa conduc eu actul sexual, il las pe el mai mult pentru ca are mai multa experienta.M-am urcat eu odata deasupra lui si nu prea stiam cum sa ma mishc, asa ca repejor am coborithappy

| firechili a răspuns:

Prietenul tau ejaculeaza prematur pentru ca se masturbeaza prea mult. Oricum cel mai mult conteaza ce gandeste si cum isi pastreaza echilibrul psih in timpul actului. Spune-i sa incerce sa se concentreze(sa se gandeasca) la cu totul altceva in timpul sexului, sa nu fie egoist si sa se concentreze doar cum sa gaseasca placerea mai repede. Daca nu poate, sa incerce niste creme pentru ejac premat.