| osinguraintrebaream a întrebat:

Am 42 de ani si din iarna anului trecut sunt cu o femeie divortata, eu o iubesc foarte mult sunt indragostit si vreau sa ma insor cu ea, si ea isi doreste foarte mult asta doar ca mai are o fiica de 17 ani care face tot posibilul sa nu fiu impreuna cu mamei ei. Nu vrea sa accepte ca taicasu e un alcoolist care o batea si ca merita sa fie fericita cu mine mama ei. Incearca mereu sa ne desparta, cand am anuntat-o impreuna ca la anul facem nunta a zis ca fuge de acasa cu iubitul ei de 22 ani, mama ei a fost distrusă si eu sunt distrus pentru ca o iubesc si nu vreau sa o vad suparata dar fiica ei e o mucoasa care ne tot pune piedici in relatie. Acum 3 zile mi-a zis ca daca nu ma despart de maicasa si plec departe o sa minta la politie ca am violat-o, i-am zis ca nu are dovezi si ea mi-a zis ca iubitul ei care e la unarte in Bucuresti poate sa faca un video fals ca si cum as fi violat-o eu cu adevarat, ei doi sa mimeze actul si sa imi puna mie capul acolo sa creada politia ca eu sunt vinovat si sa ma bage la inchisoare. Sunt foarte disperat si nu stiu ce sa fac, va rog sa imi ziceti daca e posibil sa trucheze un video cu ei doi ca sa para ca eu sunt. Imi iubesc mult femeia dar fiica ei e o mucoasa neobrazata. E posibil sa intru la inchisoare nevinovat?
Si scuze ca am scris mult dar sunt foarte speriat si disperat n-am gresit cu nimic prieteni nu merit asa ceva

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Se poate asa ceva? o minora sa puna la punct un barbat in toata firea la 42 de ani? In fosta casnicie ai fost SCLAVUL SOTIEI?

| ania a răspuns:

Maritati fata cu iubitul, se poate la 17 ani si asa scapati de ea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru ania):

Nu se poate marita, ca fata este la liceu inca.

| Emilian65 a răspuns:

Daca fiica ei nu te vrea, nu ai ce face. Gaseste alta femeie cu care sa te casatoresti. Apropo, tu esti burlac la 42 de ani, sau esti si tu divortat de fosta sotie?

| osinguraintrebaream explică (pentru Emilian65):

E usor de zis dar eu simt ca o iubesc mult pe mama ei, e o femeie foarte speciala pentru mine, ma iubeste si ea si nu vreau sa ne pierdem pentru ca fiica ei nu ma vrea. Ea are 17 ani are iubit si sta mai mereu pe la el, tot ce vreau eu e sa ma accepte in viata mamei ei. Eu sunt divortat de 5 ani jumate de fosta mea sotie.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Nu te lasa intimidat de ea pentru ca nu are ce sa iti faca, poate sa faca ce video vrea ea cu fata ta, ca tot nu are ce sa iti faca, trebuie sa te gandesti putin logic, dar cum esti speriat in momentul de fata nu sesizezi.O sa iti explic eu in cele ce urmeaza.Ca sa se constate ca a fost violata va fi dusa la medicul ginecolog, numai el poate sa constate violul, in al doilea rand ADN-ul tau nu se potriveste cu cel al iubitului ei, asa ca tu nu vei fi gasit vinovat cu nimic.Incearca sa o intelegi putin si pe ea,momentan este o adolescenta care sufera ca s-au despartit parintii ei si de aia iti tot pune bete in roate, ea inca nu isi da seama de problemele dintre parintii ei, stiu ce zic pentru ca si mie mi-a fost extrem de greu la inceput cand parintii mei si-au refacut viata, eu fiind tot o adolescenta la randul meu, dar pe masura ce au trecut anii mi-am dat seama cat de nefericiti erau de fapt si decat sa stea o viata impreuna nefericiti mai bine impreuna cu altcineva fericiti.In concluzie, o sa ii treaca ei cu timpul ranchiuna asta ce o are impotriva ta acum, totusi dupa parerea mea trebuie sa aveti o discutie in familie toti 4, parintii ei cu ea si cu tine, sa ii explicati situatia pe de-a intregul si stai linistit ca nu are ce sa iti faca.Multa sanatate!

| osinguraintrebaream explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Multumesc mult, imi e de mare ajutor raspunsul tau, acum m-am mai linistit si o sa incerc sa vorbesc cu ea, sa fie si mama ei de față. De tatal ei nu am cum sa dau pentru ca e plecat in Germania era un alcoolic si o batea pe mama ei dar mereu cand o suna pe fiica ea il ruga sa vina acasa sa se impace cu mama, eu o iubesc mult pe mama ei si o respect. Inteleg ca ii e greu si la fata ca s-au despartit parintii dar si mie mi-a fost greu, de multe ori a vrut sa ne desparta. O sa avem o discutie toti 3 si sper sa se rezolve lucrurile.

| ionur a răspuns:

Ba ești nebun laughing))))) Ce nebuna este fata laughing))))))

| ionur a răspuns:

Cică o să-ți pună capul acolo sa creadă politia ca ești tu jale nebuna rău fata asta laughing))))))

| osinguraintrebaream explică (pentru ionur):

Pai mi-a zis ca se filmeaza ea cu iubitul ei cand fac sex amandoi, ea se preface ca o violeaza dupa trucheaza iubitul ei videoul sterge capul lui si il pune pe al meu dintr-o poză ca sa para ca sunt eu. Nu le am cu tehnologia si mi-e frica sa nu fie posibil sa faca ce zice ea si sa ma bage la inchisoare nevinovat.

| ionur a răspuns (pentru osinguraintrebaream):

Doamne ma doare burtalaughing)))))) laughing))))) este nebuna rau fata aialaughing)))) fi atent de ce este în stare numai ca sate despartă laughing))))))) Doamne ce poate face uni oamenii numai ca sa facă rău nu știu ce sa zic mai departe îmi pare sincer rău cu Adevărat ca ai dat de așa... dacă ia este în stare sa facă așa ceva sa știți de la mine este în stare de orice.

| mihai69 a răspuns (pentru osinguraintrebaream):

Ți-a zis și care cap îl pune în video? Că degeaba pune doar moaca ta, dacă ailaltă căpățână e vizibil mai mică față de a ta.

| alex13763636 a răspuns:

Eu zic sa iî spui la mama ei ce urat se comporta cu tine poate o sa ia masuri masa

| osinguraintrebaream explică:

Bine multumesc