| selenaselenagomez a întrebat:

Am accesat niste siteuri p*o*r*n*o, am sters istoricu, dar am antivirsu, parintii mei poate sa afle? funda

Răspuns Câştigător
| QueenofLove a răspuns:

Daca ai sters istoricul nu o sa afle ca ai accesat un site porno...Nu te mai panica atata.ca te asigur ca oricine a accesat macar o data un site porno, chiar si parintii taiwinking

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Dabig grin

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Bai seleno de ce faci tu umbra pamantului degeaba? big grin

| Heath a răspuns:

Sa stii ca nu mori daca scrii "porno". Foloseste ccleaner (http://www.piriform.com/CCLEANER), antivirusul n-are nicio treaba.

| Evans a răspuns:

Nu happy

funda vot?

| DangerLove a răspuns:

Nu, antivirusul nu are legatura cu ce accesezi.Printi tai pot afla doar daca au un program specialwinking