| Andrei_6912 a întrebat:

happy. Am si eu o problema... Am accesat site-uri porno, dar am sters istoricul dupa. Este vreo sansa sa afle parintii mei sau oricine altcineva?

7 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Da. Noi acum pe TPU. laughing

| Bombonica1 a răspuns:

Da.De pe antivirus.

| adry5522 a răspuns:

Eu cred ca daca si sters istoricul si nu ai antivirus e OK.;] nu v-a afla nimeni.

| adry5522 a răspuns:

Vorba lu Aymme : vizionare placuta love struck!

| jeleuriursuleti a răspuns:

Nu cred. Doar daca sunt disperati si cerceteaza amanuntit. Stai linistit si vizionare placutalaughing

| MrCaNaByS a răspuns:

Foarte putine

| mary23 a răspuns:

Site-urile porno interzic accesul minorilor.
Esti un copil tare obraznic si curios. Ar trebui sa o rogi pe mama ta sa iti explice!