| adydinamovistul10 a întrebat:

Am ajuns sa ma adresez acestui site, cam acum 10 luni am cunoscut o fata la scoala nu mi-a placut de ea dupa vreo 6 luni verisoara acesteia care este in clasa cu mine m-a intrebat daca vreau sa fiu cu verisoara sa(alice)eu incepusem sa ma indragostesc de ea cu o luna inainte,eram foarte bucuros sa aud asta,pana la urma s-a dovedit ca a fosto minciuna,eu continuam sa o iubesc,intr-un final am reusit sa fiu cu ea doar doua zile dupa aceea m-a parasit,intr-un final incepusem sa o urasc dar sa si o iubesc aveam statusuri urate la adresa ei,ea a inceput sa ma urasca estrem de mult si sa se indrogosteasa de un baiat care dupa pparerea mea nu e mai frumos ca mine de mult incerc sa o recuceresc, dar ea ma tot respinge, cum credeti ca puteti sa ma ajutati in privinta asta

Răspuns Câştigător
| Micky69 a răspuns:

Nu cred ca e nici prima nici ultima fata din viata ta. Trateaza cu indiferenta si nu o mai baga atat in seama, cu cat o bagi mai mult in seama cu atat te ignora mai mult si spun asta pentru ca stiu cum fac eu cu unii care incearca sa ma recucereasca si nu le iese. laughing Cine stie daca vede ca nu o mai bagi in seama poate vine ea dupa tine.winking

| adydinamovistul10 explică (pentru Micky69):

Cred ca ai dreptate, dar ea ma tot ispiteste

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te dai mare frumusel dar trebuie sa stii ca nu e suficient sa cuceresti o fata.

| traxes a răspuns:

Asta e o situatie:Get the hell out of here! Get our from my heart! Nu e usor dar trebuie sa traiesti cu asta! Good luck my friend!

| Marian_Eduard_1996 a răspuns:

Renunta la ea ce pana mea ai ajuns sa stai dupa ea sa.si bata joc de tine uita-te in jur poate sunt alte persoane care te merita stiu ca e greu sa o uiti da degeaba lupti ca tot tu ai sa pierzibig grin