| cOnTexT a întrebat:

Am auzit ca burta e la moda laughing, e adevarat? ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Moda nemoda eu tot ma chinui aici cu covrigei si iaurt sa scap de ealaughing
mai frumos fara.bine,doar putina.

| Razvan a răspuns:

Moda se adreseaza turmeiyawn

| MikyMi a răspuns:

O fi la moda, dar pentru fetele care au ce "arata"! Adica pentru acelea la care le sta bine. Mie una nu mi-ar placea.mai frumos e fara tongue

| cOnTexT explică:

Cu covrigei (care au gluten) si iaurt(de vaca, cancerigen normal) nu ai sa reusestiwinking, eu intreb deburta, nu de moda... nu mai raspundeti aiurea

| SimplePlanFanKarina23 a răspuns:

Mie sincer nu-mi place...

| Alyyynu a răspuns:

Pentru barbati era o vorba.
Barbatul fara burta e ca femeia fara sani.
Acum daca esti fata si le ai pe amandoua nu stiu ce sa zic, cu cat mai mult cu atat mai bine? laughing
Atat timp cat o fata este are chipul dragut, un fundulet apetisant, sanii la fel rotunjori, apai daca are si putina burtica(no acum sa nu exageram) nu-i probelma...

| Robert_3357 a răspuns:

Vlad te uiti la barbatii? Weird

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E la moda da e ilegal big grin

| Lovitdetot a răspuns:

Pai din pacate e la moda ca toti mancam ca spartiilaughingoricum daca nu iti poti vedea organul din cauza burtii nu stiu cine apreciaza...