| Th3Unknown a întrebat:

Anonymous.Poate ati auzit de aceasta "Legiune".Ce parere aveti despre ei? Cine credeti ca sunt ei cu adevarat?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi una alta pe aici

http://www.realitati.ro/cine-sunt-anonymous/

| Th3Unknown explică:

Stiu ce si cine spun ei ca ar fi.Eu am cerut parerea voastra nu informatii de pe Wikipedia.Ma rog...

| Th3Unknown explică:

Pfff...da voi nu intelegeti? NU am intrebat cine sunt.NU am intrebat ce sunt.NU V-AM CERUT DECAT PAREREA VOASTRA DESPRE EI SI CE CREDETI VOI CA VOR SA FACA! Mai astept raspunsuri?

| Th3Unknown explică:

Fara suparare, v-am cerut opinia dumneavoastra, ce naiba nu intelegeti?!

| RC33 a răspuns:

E o "organizatie anonima fara lider". Au sloganul: Noi suntem armata. Noi nu uitam. Moi nu iertam.
Daca vrei sa le cunosti principiile, vezi filmul V for Vendetta.
O parte din eu sunt hackeri.
Anonymous lupta pentru oameni (poate mai mult decat politicienii).

| BloodyWolf a răspuns:

Anonymous este un grup de "hackeri" care sparg conturi de la nasa, fura...si mai multe, daca te referi la hackeri din Romania sa stii ca au fost acuzați de terorism cibernetic.==>Anonymous grup de hackeri