| CokoStar a întrebat:

Am auzit de expresia,, Dragostea incepe dupa doua numere", asta inseamna ca o sa te indragostesti de o persoana care are varsta scrisa cu trei cifre, adica peste 100 pentru ca are bani?

Răspuns Câştigător
| Cypronge a răspuns:

Intrebarea ta nu e foarte bine formulata si sincer eu nu imi pot da seama ce ai vrut sa spui in ultima fraza.
Expresia acea care ai zis tu ca ai auzito se refera probabil ca dragostea incepe dupa 2 pardide de sex (2 numere), dar dupa cum suna imi pare ca e o fraza luata dintr-o melodie gen hip hop.

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate se refera la faptul ca, de regula baiatul termina prima data cu o noua partenera foarte repede, din cauza exciatiei enorme si a noutatii - "primul numar e al baiatului - al doilea e al ei (sau asa ar trebui, cel putin!) pentru ca, el fiind deja golit, al doilea numar tine "ceva" mai mult (depinde si de gradul lui de experienta!) si are sanse sa apuce si ea "sa simta" ceva placere!
Dupa 2 numere deci, inseamna ca la al treilea act deja se stiu si se pot sincroniza mult mai bine si incepetreba sa mearga. "ca unsa"... Cat despre bani, aia nu tin loc nici de erectie prelungita (ci sentimentele reale si pasiunea!) nici de know-how to do it!

| cossmy a răspuns:

Nu are nici o legatura cu varsta. 2 numere inseamna 2 partide de sex. Adica pana trec astea doua, e doar SEX. De aici intervine dragostea, si restul pot fi numite dragoste. N'are legatura cu varstahappy

| cOnTexT a răspuns:

2 numere de sex happytongue nu de varsta! bft

| crissnebb83 a răspuns:

Nop inseamna ca incepe dupa ce ti-o trage de 2 ori

| FataNoua a răspuns:

Raspuns CORECT Cypronge, medalie va roghappy

| NoName0909 a răspuns:

Poate 2 numere = 2 pasi... happy