| Maria_8560 a întrebat:

Am auzit de "sex anal si oral"...adica?thinking Multumesc!

14 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

@Tarziu : este bestial raspunsul tau! Am ras cu lacrimi!

| tarziu a răspuns:

Sex anal = sex care tine un an
sex oral = sex care tine o ora

| swet girl 22 a răspuns:

Ce raspunsuri tari

| BlueEyes a răspuns:

Ce tare a fost raspunsul lui "tarziu"hee hee
Pai, eu cred ca te referi la sex anal-oral, ci nu la fiecare in parte.Sexul anal-oral este o formă de sex oral care implică contactul dintre anus şi gura (buze) sau limba. In functie de contextul in care se desfasoara acest act poate fi folosit pentru placere personala cu acordul ambelor parti sau ca o formă de umilire erotica.
Mda, no comment!

| myrazvy a răspuns:

Felicitari pentru "tarziu" esti tare. iar despre tine maria fale ce mai stai poate afli

Răspuns utilizator avertizat
| anna_7069 a răspuns:

Sex anal= adica. in fundlaughing mai pe romaneste.big grin
Sex oral= in gura`.laughing

| CaramelX a răspuns:

Da sexul anal este atunci cand penisul este introdus in ''fund'' iar cel oral cand penisul este introdus in gurytzalaughinglaughing

| geaniina a răspuns:

Anal in fund
oral cu gura in zona aia intima

| Maxinan a răspuns:

Sexul anal=cu penetrare dar doar anala, sexul oral=orice mijloc de satisfacere dar fara penetrare

| primaru a răspuns:

Anal in cur
oral in gura

| costisefu a răspuns:

Exista un forum care promite multe: www.anal-sex.ro

Răspuns utilizator avertizat