| loveisbeautiful a întrebat:

Ce alegeti intre sex oral si anal? si de ce? big grin

18 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Pe cel scris ca sa pot copia.

| MMihai a răspuns:

Vrei să murdăresc bunătate de p**** cu kk?

| liviu42 a răspuns:

Oral daca stie sa faca pana la final.

| carminaburana43 a răspuns:

Bineinteles ca oral pentru ca e mai placut.Analul doare cel putin, sau daca nu e neplacut si nu produce absolut nici o satisfactie daca femeia totusi face asa ceva unui barbat o face sau pentru ca se jertfesteca il iubeste foarte mult sau pentru bani dar din placere foarte putine femei fac, cred ca 80
la suta din femei nu fac deloc in viata lor sex anal.

| mona a răspuns:

Chestia e ca nu le aleg pe niciunu,nu are rost sa spun de ce...dar sunt sigura ca daca ar mai exista cateva,, gauri,, ati faci o si acolo[hai sa fim seriosi]

| Negative a răspuns:

Mai bine oral, anal se pot intampla multe cu parteneratongue

| summer12 a răspuns:

Nimeni nu prefera niciunu? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| looolliika a răspuns:

cred ca oral thinking ca sa nu-mi mai au chilotii jos rolling on the floor

| ralu_1668 a răspuns:

Eu ca fata mai degraba aleg oral... fara rusine sunt 2 tipuri de femei:cele care fac si recunosc si cele care fac si NU recunosclaughing

| Crazyfish a răspuns:

Cand barbatul stie ce sa faca, sex anal.
Cand femeia stie ce are de facut, sex oral.
Ai nevoie de experienta.

| AdRiAn_9543 a răspuns:

Ambele, de placere laughing

| YingYang a răspuns:

Ambele. dar daca tu intrebi intre care din cele 2 variante, eu zic ca anal.

| pastilutecolorate a răspuns:

Deci la intrebare asta o sa vedem raspuns de genu: scarboos iackoh go on.ce pnm parca voi n`ati face`o niciodatahee hee

| shaolina a răspuns:

Nici unaa nici alta! amandoua sunt injositoare si ambele sunt scarboase! sunt numeroase boli care se pot lua! pff. urat si scarbos...degradant total!

| YoungManiak a răspuns:

Anal pentru ca depinde de fata/femeie ca in Romania is largi in **** laughing

| bubulina_4916 a răspuns:

Ca femeie aleg oral!

| just4ubr2015 a răspuns:

Cel mai bun e sexul anal apoi oral