| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna sex oral si anal ca am auzit pe undeva si nu stiu ce inseamna funda

Răspuns Câştigător
| ella1194 a răspuns:

Sexul onal.baiatul o pune pe fata sa stea cu fundul in sus si ai baga penisul in fund.si sex oral baiatul ai da limbi in pasarica la o fata.si fata ai suge penisul. happy

3 răspunsuri:
| Cristi1998 a răspuns:

Anal inseamna sex in fund si oral sex in gura adica baiatu ii baga scula in gura femeii funda?

| Jαne a răspuns:

Sex oral - Sa iti suga cocoselu
Sex anal - Sa o fți in cur
Funda?

| FlorinTanase a răspuns:

Nu conteaza..joaca-te cu ceva.o masinuta ceva...lasati ma copilu intai sa creascawaiting