| alinukkka a întrebat:

Am auzit de foarte multe ori termenii de "sex oral" sau "sex anal". Ce inseamna? Va rog mult nu va batetzi joc...

6 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Sex oral:atunci cind organul sexual este excitat cu gura, iar sex anal:atunci cand organul masculin este introdus in fundul partenerei

| Dek a răspuns:

Sex oral = Fata suge, baiatul o linge (intelegi uh unde in ambele cazuri)
Sex anal=Adica nu eu bagi in vagin eu bagi in anus(fund sau cur cum preferi)

| denysa a răspuns:

Sexul oral este atunci cand organul sexual masculin il iei in gura sau baiatul ofera placeri femeii cu limba si sexul anal este acela cand barbatul introduce organul sexual in sezul femeii [fund]big grin funda?:X

| Sp1kE a răspuns:

Daca Mihai tia explicat deja eu nu mai trebuie sa fac asta dar un mic sfat da? Daca esti mai mica de 18 ani nu incerca ca poate nu iti va placeabig grinbig grin, bine asta nu inseamna da de la 18 + iti place

| ElDotore a răspuns:

Primul caz cand intra pe usa din fata, al doilea caz cand intra pe usa din dos.winking