| muffin_2665 a întrebat:

Am avut 2 contacte sexuale protejate si la cel de-al2lea mi s-a rupt himenul.De la primul contact am inceput sa am niste scurgeri maro care dureaza de vreo 4 zile. Ce poate fi?

3 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Poate fi vorba de o rana pe colul uterin. Din cate stiu trebuie tratata, sa nu se agraveze.

| Азбука a răspuns:

Si la primul contact, ti s-a rupt dresul? laughing)

| Sperman a răspuns:

Esti rupta-n gaura negara. Alea sunt secretii, nu trebuia sa-ti incepi viata sexuala la varsta frageda! Acuma o sa ti se spuna, cacacioasa. laughing