| Anonimzzz a întrebat:

am o intrebare! este normal ca dupa primele contacte sexuale(protejate) sa simti niste miscari in burta, miscarile se simt chiar si dupa cateva zile de la contact.

Răspuns Câştigător
| ciotori a răspuns:

Totul porneste de la constient, ti-a fost frica atunci cand ai facut sa nu se intample ceva si acum tot acolo iti sta gandul

5 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Da, esti insarcinata, iar in cateva zile ai un copil in luna a8-a.

| Anonimzzz explică (pentru HueyFreeman):

Asta e o intrebare serioasa si asteptam un raspuns la fel de serios. daca ai citit cum trebuie am mentionat ca toate contactele sexuale au fost protejate

| FCMMM a răspuns:

Da, este absolut normal. In momentul actului sexual, corpul tau sufera traumatisme ( ma refer la primul contact- dezvirginizarea) si e normal ca acest lucru sa se resimta.

Totusi, cauta pe Google sau consulta un medic.

| Anonimzzz explică (pentru FCMMM):

S'ar putea sa fie si de la faptul ca poate am stat incordata.sau au fost pozitii noi?

| alinutza_9952 a răspuns:

Nu, nu este normal happy cel mai bine ar fi sa consulti un medic care sa-ti spuna care este problema.