| IceCream11 a întrebat:

Am avut acum o saptamana un prieten(am fost cu el tot pentru o saptamana) si imi e dor sa fiu cu el.nu stiu cum sa va explic mai exact... el inca se poarta frumos cu mine, dar mie imi lipseste faptul ca el nu mai e al meu.Chiar il plac si nu stiu ce sa fac ca sa vada ce a pierdut.Chiar il vreau inapoi, dar vreau sa ii dau de inteles asta, fata a fi nevoie sa i-o spun, ma ajutati, va rog?

2 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pai de ce nu mai e al tau? Trebuie sa stii sa il tii langa tine! Incearca sa vorbesti cu el, sau macar spune-i prietenei tale cele mai bune sa vorbeasca.Nu lasa lucrurile asa! Daca iti este dor de el, inseamna ca simti ceva pentru el.dar sti vorba aia Pana nu pierzi pe cineva nu ai cum sa ii simti lipsa. Nu sta degeaba! Fa-l sa isi dea seama ce a pierdut.Fi indiferenta cu el, filtreaza cu alti baieti, doar asa ii vei starni gelozia! Asta daca si el simte ceva pentru tine! Oricum nu renunta, nu te da batuta! Nu risti, nu castigi! Pune-ti mintea la contributie, in viata trebuie sa iti asculti inima, dar si capul! Bafta multa :*:*:*

| superdorex a răspuns:

Pai e de ajuns sa fii tu insuti nu? Felul tau de a fi, farmecul tau il va provoca, zambeste, vorbeste, arata ca esti in verva, sunt sigur ca actiona! bafta!